|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
84 - 54 (24:40:59:84, 8:23:47:54) |
|
Γέφυρας
|
|
|
1ος όμιλος |
23:00
|
|
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
60 - 56 (17:29:43:60, 19:33:50:56) |
|
ΕΑΚ Αμπελοκήπων
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
62 - 82 (15:23:48:62, 29:44:63:82) |
|
Ηλιούπολης
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
50 - 73 (11:20:32:50, 24:35:47:73) |
|
ΔΑΚ Λαγκαδά
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
65 - 55 (24:39:45:65, 15:23:33:55) |
|
ΔΑΚ Καλιθέας
|
|
|
1ος όμιλος |
23:45
|
|
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
51 - 57 (13:19:33:51, 19:28:45:57) |
|
Ιβανώφειο
|
|
|
1ος όμιλος |
23:45
|
|
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
87 - 75 (24:49:62:87, 17:37:55:75) |
|
ΔΑΚ Τριανδρίας
|
|
|
1ος όμιλος |
23:00
|
|
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
73 - 63 |
|
Σίνδου
|
|
|
1ος όμιλος |
23:00
|
|
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
50 - 69 |
|
Αγίου Αθανασίου
|
|
|
1ος όμιλος |
23:00
|
|
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
70 - 66 |
|
Καλοχωρίου
|
|
|
1ος όμιλος |
23:00
|
|
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
79 - 59 |
|
ΔΑΚ Ευόσμου
|
|
|
1ος όμιλος |
23:00
|
|
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
102 - 68 |
|
Σταυρούπολης
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
81 - 66 |
|
Αγίου Παύλου
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
57 - 71 |
|
ΔΑΚ Πολίχνης
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
67 - 58 (21:38:48:67, 25:37:47:58) |
|
Γέφυρας
|
|
|
1ος όμιλος |
23:00
|
|
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
64 - 66 (11:29:51:64, 18:35:52:66) |
|
ΕΑΚ Αμπελοκήπων
|
|
|
1ος όμιλος |
23:00
|
|
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
71 - 51 (26:42:56:71, 11:22:38:51) |
|
Σταυρούπολης
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
47 - 70 (9:20:33:47, 14:33:47:70) |
|
Ηλιούπολης
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
68 - 62 (11:26:50:68, 20:33:49:62) |
|
ΔΑΚ Λαγκαδά
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
70 - 60 (12:39:51:70, 15:29:42:60) |
|
ΔΑΚ Καλιθέας
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
47 - 83 |
|
Ιβανώφειο
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
76 - 51 |
|
Γέφυρας
|
|
|
1ος όμιλος |
23:00
|
|
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
80 - 63 |
|
Σίνδου
|
|
|
1ος όμιλος |
23:00
|
|
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
56 - 65 |
|
Αγίου Αθανασίου
|
|
|
1ος όμιλος |
23:00
|
|
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
63 - 95 |
|
Καλοχωρίου
|
|
|
1ος όμιλος |
23:00
|
|
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
71 - 34 |
|
ΔΑΚ Ευόσμου
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
66 - 68 |
|
Αγίου Παύλου
|
|
|
1ος όμιλος |
23:45
|
|
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
72 - 45 |
|
ΔΑΚ Τριανδρίας
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
71 - 74 (17:30:43:71, 19:37:50:74) |
|
ΕΑΚ Αμπελοκήπων
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
64 - 59 (18:36:45:64, 8:24:41:59) |
|
Σταυρούπολης
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
80 - 64 (23:39:59:80, 19:36:50:64) |
|
Ηλιούπολης
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
63 - 66 (24:38:46:63, 16:41:50:66) |
|
ΔΑΚ Λαγκαδά
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
63 - 61 (16:33:48:63, 23:36:51:61) |
|
ΔΑΚ Καλιθέας
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
53 - 48 (13:22:30:53, 15:25:38:48) |
|
ΔΑΚ Πολίχνης
|
|
|
1ος όμιλος |
22:45
|
|
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
47 - 63 (8:20:34:47, 18:35:50:63) |
|
Ιβανώφειο
|
|
|
1ος όμιλος |
21:00
|
|
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
66 - 56 (21:33:54:, 12:30:45:) |
|
Γέφυρας
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
62 - 73 (9:21:46:62, 15:31:51:73) |
|
Σίνδου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
90 - 46 (18:48:79:90, 9:24:35:46) |
|
Αγίου Αθανασίου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
60 - 74 (12:32:41:60, 20:38:60:74) |
|
Καλοχωρίου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
74 - 64 (17:34:52:74, 17:36:54:64) |
|
Αγίου Παύλου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:45
|
|
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
67 - 63 (17:32:53:67, 14:31:51:63) |
|
ΔΑΚ Τριανδρίας
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
44 - 57 |
|
ΕΑΚ Αμπελοκήπων
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
90 - 70 |
|
Σταυρούπολης
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
64 - 77 |
|
Ηλιούπολης
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
66 - 86 |
|
ΔΑΚ Λαγκαδά
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
72 - 41 |
|
ΔΑΚ Ευόσμου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
65 - 78 |
|
ΔΑΚ Πολίχνης
|
|
|
1ος όμιλος |
20:30
|
|
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
62 - 91 (18:31:46:62, 18:48:73:91) |
|
Ιβανώφειο
|
|
|
1ος όμιλος |
21:00
|
|
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
90 - 52 |
|
Γέφυρας
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
53 - 62 |
|
Σίνδου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
71 - 67 |
|
Αγίου Αθανασίου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
61 - 60 |
|
ΔΑΚ Καλιθέας
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
82 - 75 |
|
Αγίου Παύλου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:45
|
|
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
64 - 52 |
|
Ιβανώφειο
|
|
|
1ος όμιλος |
22:45
|
|
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
70 - 57 |
|
ΔΑΚ Τριανδρίας
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
64 - 52 |
|
ΔΑΚ Καλιθέας
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
56 - 49 |
|
ΕΑΚ Αμπελοκήπων
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
59 - 53 |
|
Καλοχωρίου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
65 - 57 |
|
ΔΑΚ Ευόσμου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
83 - 56 |
|
Σταυρούπολης
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
59 - 68 |
|
Ηλιούπολης
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
63 - 72 |
|
ΔΑΚ Λαγκαδά
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
37 - 74 |
|
ΔΑΚ Πολίχνης
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
45 - 86 |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
66 - 65 |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
72 - 51 |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
53 - 57 |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
73 - 62 |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
85 - 81 |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
20:30
|
|
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
54 - 97 |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
78 - 64 (25:47:62:78, 22:37:50:64) |
|
ΕΑΚ Αμπελοκήπων
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
71 - 80 (18:37:52:71, 26:47:61:80) |
|
Αγίου Αθανασίου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
73 - 56 (18:43:59:73, 16:18:34:56) |
|
Σταυρούπολης
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
84 - 62 (22:38:53:84, 21:33:53:62) |
|
Ηλιούπολης
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
57 - 64 (11:33:47:57, 17:35:49:64) |
|
Καλοχωρίου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
51 - 52 (11:21:32:51, 11:23:40:52) |
|
ΔΑΚ Πολίχνης
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
54 - 58 (24:35:42:54, 12:25:39:58) |
|
ΔΑΚ Ευόσμου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
46 - 72 (15:28:39:46, 24:38:57:72) |
|
ΕΑΚ Αμπελοκήπων
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
80 - 64 (23:42:64:80, 18:34:48:64) |
|
Γέφυρας
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
58 - 84 (17:31:47:58, 23:50:71:84) |
|
ΔΑΚ Λαγκαδά
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
79 - 59 (30:42:56:79, 15:26:46:59) |
|
ΔΑΚ Καλιθέας
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
55 - 45 (22:28:44:55, 15:18:30:45) |
|
Αγίου Παύλου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:45
|
|
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
45 - 57 (10:19:26:45, 12:24:36:57) |
|
Ιβανώφειο
|
|
|
1ος όμιλος |
22:45
|
|
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
87 - 47 (18:45:62:87, 13:28:37:47) |
|
ΔΑΚ Τριανδρίας
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
85 - 69 (18:41:66:85, 22:37:50:69) |
|
Ηλιούπολης
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
44 - 58 (14:25:30:44, 16:28:47:58) |
|
Σίνδου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
44 - 65 (14:29:37:44, 8:21:44:65) |
|
Αγίου Αθανασίου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
65 - 46 (13:25:42:65, 16:26:33:46) |
|
Καλοχωρίου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
62 - 57 (15:30:50:62, 11:25:38:57) |
|
ΔΑΚ Ευόσμου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
59 - 53 (12:23:37:59, 16:27:41:53) |
|
ΔΑΚ Πολίχνης
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
82 - 77 (21:38:61:82, 13:26:46:77) |
|
Σταυρούπολης
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
72 - 61 (18:38:55:72, 13:28:41:61) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
67 - 40 (17:34:45:67, 5:15:28:40) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
65 - 53 (8:22:40:65, 18:29:41:53) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
86 - 66 (23:42:65:86, 12:26:44:66) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
57 - 63 (11:24:38:57, 16:33:45:63) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
52 - 68 (17:24:39:52, 18:39:53:68) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
56 - 62 (15:31:44:56, 12:28:46:62) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
79 - 61 (22:46:61:79, 18:32:42:61) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
53 - 58 (7:18:28:53, 21:31:40:58) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
72 - 59 (20:38:56:72, 10:27:44:59) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
66 - 56 |
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
52 - 70 (11:26:37:52, 16:28:58:70) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
100 - 60 (28:48:70:100, 10:25:40:60) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
60 - 69 (13:27:45:60, 15:38:50:69) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
67 - 46 (18:28:50:67, 15:21:35:46) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
43 - 59 (4:17:25:43, 14:28:40:59) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
65 - 58 (17:26:43:65, 22:32:47:58) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
61 - 79 (23:37:47:61, 18:38:61:79) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
82 - 68 (23:45:63:82, 14:31:45:68) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
62 - 74 (25:36:43:62, 24:41:61:74) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
57 - 92 (16:33:43:57, 25:52:74:92) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
72 - 65 (16:38:54:72, 27:44:59:65) |
|
Σταυρούπολης
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
48 - 63 (10:17:37:48, 13:33:44:63) |
|
Ιβανώφειο
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
62 - 61 (10:28:42:62, 18:35:45:61) |
|
ΔΑΚ Καλιθέας
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
65 - 61 (16:33:50:65, 13:25:41:61) |
|
ΔΑΚ Λαγκαδά
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
45 - 78 (11:27:32:45, 23:39:69:78) |
|
ΕΑΚ Αμπελοκήπων
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
76 - 72 (16:34:56:76, 21:39:52:72) |
|
Ηλιούπολης
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
33 - 67 (9:24:25:33, 23:37:58:67) |
|
ΔΑΚ Πολίχνης
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
85 - 60 (23:48:70:85, 13:26:41:60) |
|
Αγίου Αθανασίου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
57 - 62 (25:40:46:57, 19:32:45:62) |
|
Σίνδου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
74 - 64 (17:42:56:74, 16:29:41:64) |
|
Γέφυρας
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
75 - 44 (24:37:54:75, 10:23:32:44) |
|
Καλοχωρίου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
56 - 52 (18:27:41:56, 12:2:36:52) |
|
ΔΑΚ Ευόσμου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
74 - 68 (28:52:57:74, 18:37:51:68) |
|
Αγίου Παύλου
|
|
|
1ος όμιλος |
22:45
|
|
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
61 - 68 (18:29:47:61, 17:38:56:68) |
|
ΔΑΚ Τριανδρίας
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
59 - 72 (16:38:47:59, 26:43:59:72) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
74 - 70 |
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
64 - 73 (17:37:48:64, 18:32:57:73) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
69 - 67 (20:32:51:69, 12:25:45:67) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
50 - 63 (11:19:31:50, 20:32:18:63) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
68 - 60 (17:35:54:68, 9:23:41:60) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
90 - 69 (26:54:78:90, 18:38:48:69) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
75 - 48 (19:39:52:75, 4:10:26:48) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
58 - 64 (20:31:49:58, 8:25:41:64) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
74 - 59 (20:41:60:74, 13:26:42:59) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
68 - 74 (17:31:53:68, 22:43:57:74) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
65 - 61 (17:32:43:65, 8:19:35:61) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:45
|
|
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
73 - 54 (17:31:53:73, 14:30:45:54) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:45
|
|
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
63 - 79 |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
57 - 79 (13:21:41:57, 28:47:59:59) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
60 - 48 (16:27:45:60, 14:32:43:48) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:00
|
|
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
64 - 72 (17:31:50:64, 20:32:51:72) |
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
83 - 82 (28:44:66:83, 22:44:63:82) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
54 - 61 (16:35:48:54, 8:24:38:61) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
79 - 74 (13:43:56:79, 18:37:53:74) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
22:30
|
|
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
54 - 71 (12:23:36:54, 29:39:57:71) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
78 - 62 (26:51:66:78, 12:34:54:62) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
71 - 40 (23:37:61:71, 11:27:36:40) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
76 - 77 |
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
56 - 72 (12:28:38:56, 14:29:53:72) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
76 - 58 |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
53 - 75 (13:27:41:53, 21:47:65:75) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:45
|
|
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
44 - 53 (9:26:32:44, 14:26:41:53) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
79 - 41 (26:37:60:79, 6:19:27:41) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
80 - 78 (12:25:46:80, 20:29:49:78) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
85 - 67 (27:46:67:85, 14:35:42:67) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
56 - 81 (16:31:42:56, 23:47:67:81) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
70 - 51 (17:39:52:70, 14:24:41:51) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
56 - 43 (15:29:36:56, 13:28:32:43) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
52 - 69 (13:27:37:52, 14:35:58:69) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:00
|
|
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
69 - 62 |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:00
|
|
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
41 - 59 |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
70 - 81 |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
69 - 83 |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
67 - 69 |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:45
|
|
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
78 - 81 |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:45
|
|
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
62 - 54 |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:00
|
|
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
69 - 53 |
|
|
|
1ος όμιλος |
23:00
|
|
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
51 - 62 |
|
|
|
1ος όμιλος |
23:00
|
|
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
46 - 71 |
|
|
|
1ος όμιλος |
23:00
|
|
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
64 - 55 |
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
80 - 58 |
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
82 - 66 |
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
54 - 74 |
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ |
|
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
73 - 86 (20:40:52:73, 29:39:56:86) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. |
78 - 45 (14:40:64:78, 13:26:40:45) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ |
|
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
73 - 60 (17:40:57:73, 16:25:44:60) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ |
|
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ |
67 - 77 (12:31:45:65, 25:39:58:77) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ |
|
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ |
56 - 75 (22:34:50:56, 15:42:54:75) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ |
|
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ |
70 - 57 (20:30:50:70, 20:33:46:57) |
|
|
|
|
1ος όμιλος |
23:30
|
|
|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ |
|
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
61 - 77 (18:34:40:61, 14:32:57:77) |
|
|
|