Player Information: , Βουνάκης | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Personal data

Picture of , Βουνάκης
Name: , Βουνάκης
Player Position: .

Games history

Games Πόντοι Εύστοχες βολές Βολές Δίποντα Προσπ. 2 Τρίποντα Προσπ. 3 Αμυντικά Ριμπάουντ Επιθετικά Ριμπάουντ Κλεψίματα Κοψίματα Ασσίστ Λάθη
Tuesday, 02.10.2012 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 72 - 73 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 17 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 05.10.2012 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 80 - 70 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 21 - - - - 3 - - - - - - -
Friday, 12.10.2012 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 47 - 83 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 16 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 19.10.2012 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 75 - 63 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 22 - - - - 3 - - - - - - -
Friday, 02.11.2012 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 56 - 64 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 18 - - - - - - - - - - - -
Friday, 09.11.2012 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 69 - 70 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 10 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 16.11.2012 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 53 - 64 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 10 - - - - - - - - - - - -
Friday, 23.11.2012 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 51 - 50 Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 10 - - - - - - - - - - - -
Friday, 30.11.2012 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 38 - 72 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 12 - - - - - - - - - - - -
Friday, 07.12.2012 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 71 - 68 Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 12 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 14.12.2012 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 68 - 81 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 12 - - - - - - - - - - - -
Friday, 11.01.2013 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 57 - 60 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 20 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 18.01.2013 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 74 - 52 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 17 - - - - 4 - - - - - - -
Friday, 25.01.2013 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 70 - 66 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 11 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 01.02.2013 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 56 - 68 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 13 - - - - - - - - - - - -
Friday, 08.02.2013 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 73 - 61 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 7 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 15.02.2013 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 65 - 68 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 11 - - - - 3 - - - - - - -
Friday, 22.02.2013 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 77 - 60 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 17 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 01.03.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 56 - 68 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 19 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 08.03.2013 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 72 - 67 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 17 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 29.03.2013 Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 68 - 67 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 15 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 05.04.2013 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 123 - 51 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 24 - - - - 3 - - - - - - -
Friday, 12.04.2013 Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 65 - 58 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 11 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 19.04.2013 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 78 - 70 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 20 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 26.04.2013 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 89 - 74 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 22 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 10.05.2013 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 68 - 75 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ - - - - - - - - - - - - -
Games total 384 - - - - 36 - - - - - - -

Personal statistics

Competition Team Played Πόντοι  Εύστοχες βολές  Βολές  Δίποντα  Προσπ. 2  Τρίποντα  Προσπ. 3  Αμυντικά Ριμπάουντ  Επιθετικά Ριμπάουντ  Κλεψίματα  Κοψίματα  Ασσίστ  Λάθη 
Α' ΕΚΑΣΘ 16/17 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ - - - - - - - - - - - - - -
Γ΄ ΕΚΑΣΘ 07/08 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - - - - - - - - - - - - - -
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 26 384 - - - - 36 - - - - - - -
Career Total 26 384 - - - - 36 - - - - - - -

:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::