Player Information: Ακσεχέρογλου | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Personal data

Picture of Ακσεχέρογλου
Name: Ακσεχέρογλου
Player Position: .

Games history

Games Πόντοι Εύστοχες βολές Βολές Δίποντα Προσπ. 2 Τρίποντα Προσπ. 3 Αμυντικά Ριμπάουντ Επιθετικά Ριμπάουντ Κλεψίματα Κοψίματα Ασσίστ Λάθη
Tuesday, 08.01.2013 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ 54 - 58 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 3 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 11.01.2013 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 80 - 64 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ 3 - - - - - - - - - - - -
Friday, 18.01.2013 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 44 - 65 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 8 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 25.01.2013 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. 57 - 63 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 6 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 01.02.2013 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 79 - 61 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 08.02.2013 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ 62 - 74 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 10 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 15.02.2013 ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 72 - 65 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 01.03.2013 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 59 - 72 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 10 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 08.03.2013 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 75 - 48 ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 29.03.2013 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 57 - 79 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 7 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 05.04.2013 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 78 - 62 ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 12.04.2013 Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 56 - 81 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 7 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 19.04.2013 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 69 - 62 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ 12 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 10.05.2013 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 73 - 60 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 9 - - - - 1 - - - - - - -
Games total 97 - - - - 14 - - - - - - -

Personal statistics

Competition Team Played Πόντοι  Εύστοχες βολές  Βολές  Δίποντα  Προσπ. 2  Τρίποντα  Προσπ. 3  Αμυντικά Ριμπάουντ  Επιθετικά Ριμπάουντ  Κλεψίματα  Κοψίματα  Ασσίστ  Λάθη 
Α' ΕΚΑΣΘ 16/17 ΜΕΝΤ - - - - - - - - - - - - - -
Γ΄ ΕΚΑΣΘ 07/08 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - - - - - - - - - - - - - -
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 14 97 - - - - 14 - - - - - - -
Career Total 14 97 - - - - 14 - - - - - - -

:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::