Player Information: Συντρίδης | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Personal data

Picture of Συντρίδης
Name: Συντρίδης
Player Position: .

Games history

Games Πόντοι Εύστοχες βολές Βολές Δίποντα Προσπ. 2 Τρίποντα Προσπ. 3 Αμυντικά Ριμπάουντ Επιθετικά Ριμπάουντ Κλεψίματα Κοψίματα Ασσίστ Λάθη
Friday, 12.10.2012 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 67 - 58 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 19.10.2012 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 76 - 51 ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 09.11.2012 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 66 - 56 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 16.11.2012 ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ 66 - 86 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 23.11.2012 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 90 - 52 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 5 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 18.01.2013 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 44 - 65 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 8 - - - - - - - - - - - -
Friday, 25.01.2013 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. 57 - 63 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 8 - - - - - - - - - - - -
Friday, 15.02.2013 ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 72 - 65 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 22.02.2013 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 74 - 64 ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ 13 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 01.03.2013 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 59 - 72 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 6 - - - - - - - - - - - -
Friday, 08.03.2013 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 75 - 48 ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 29.03.2013 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 57 - 79 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 5 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 19.04.2013 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 69 - 62 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ 3 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 10.05.2013 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 73 - 60 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 - - - - - - - - - - - -
Games total 70 - - - - 6 - - - - - - -

Personal statistics

Competition Team Played Πόντοι  Εύστοχες βολές  Βολές  Δίποντα  Προσπ. 2  Τρίποντα  Προσπ. 3  Αμυντικά Ριμπάουντ  Επιθετικά Ριμπάουντ  Κλεψίματα  Κοψίματα  Ασσίστ  Λάθη 
Α' ΕΚΑΣΘ 16/17 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. - - - - - - - - - - - - - -
Γ΄ ΕΚΑΣΘ 07/08 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - - - - - - - - - - - - - -
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 14 70 - - - - 6 - - - - - - -
Career Total 14 70 - - - - 6 - - - - - - -

:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::