Player Information: Ευσταθιάδης | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Personal data

Picture of Ευσταθιάδης
Name: Ευσταθιάδης
Player Position: .

Games history

Games Πόντοι Εύστοχες βολές Βολές Δίποντα Προσπ. 2 Τρίποντα Προσπ. 3 Αμυντικά Ριμπάουντ Επιθετικά Ριμπάουντ Κλεψίματα Κοψίματα Ασσίστ Λάθη
Friday, 28.09.2012 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 84 - 54 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 02.11.2012 ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ 47 - 63 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 16.11.2012 ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ 66 - 86 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 30.11.2012 ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 59 - 68 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 07.12.2012 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 72 - 51 Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 18.01.2013 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 44 - 65 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 22.02.2013 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 74 - 64 ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 08.03.2013 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 75 - 48 ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ 3 - - - - - - - - - - - -
Friday, 29.03.2013 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 57 - 79 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 05.04.2013 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 78 - 62 ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 12.04.2013 Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 56 - 81 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 10.05.2013 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 73 - 60 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - - - - - - - - - - - - -
Games total 9 - - - - - - - - - - - -

Personal statistics

Competition Team Played Πόντοι  Εύστοχες βολές  Βολές  Δίποντα  Προσπ. 2  Τρίποντα  Προσπ. 3  Αμυντικά Ριμπάουντ  Επιθετικά Ριμπάουντ  Κλεψίματα  Κοψίματα  Ασσίστ  Λάθη 
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 12 9 - - - - - - - - - - - -
Career Total 12 9 - - - - - - - - - - - -

:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::