Player Information: Νικαλαϊδης | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Personal data

Picture of Νικαλαϊδης
Name: Νικαλαϊδης
Player Position: .

Games history

Games Πόντοι Εύστοχες βολές Βολές Δίποντα Προσπ. 2 Τρίποντα Προσπ. 3 Αμυντικά Ριμπάουντ Επιθετικά Ριμπάουντ Κλεψίματα Κοψίματα Ασσίστ Λάθη
Friday, 28.09.2012 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 84 - 54 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. 3 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 05.10.2012 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 81 - 66 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 12.10.2012 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 67 - 58 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 02.11.2012 ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ 47 - 63 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 09.11.2012 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 66 - 56 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 16.11.2012 ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ 66 - 86 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 23.11.2012 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 90 - 52 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 07.12.2012 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 72 - 51 Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 6 - - - - - - - - - - - -
Friday, 11.01.2013 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 80 - 64 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 01.02.2013 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 79 - 61 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 22.02.2013 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 74 - 64 ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 01.03.2013 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 59 - 72 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 08.03.2013 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 75 - 48 ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 29.03.2013 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 57 - 79 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 05.04.2013 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 78 - 62 ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - - - - - - - - - - - - -
Games total 19 - - - - 1 - - - - - - -

Personal statistics

Competition Team Played Πόντοι  Εύστοχες βολές  Βολές  Δίποντα  Προσπ. 2  Τρίποντα  Προσπ. 3  Αμυντικά Ριμπάουντ  Επιθετικά Ριμπάουντ  Κλεψίματα  Κοψίματα  Ασσίστ  Λάθη 
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 15 19 - - - - 1 - - - - - - -
Career Total 15 19 - - - - 1 - - - - - - -

:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::