Player Information: Παπαθανασίου | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Personal data

Picture of Παπαθανασίου
Name: Παπαθανασίου
Player Position: .

Games history

Games Πόντοι Εύστοχες βολές Βολές Δίποντα Προσπ. 2 Τρίποντα Προσπ. 3 Αμυντικά Ριμπάουντ Επιθετικά Ριμπάουντ Κλεψίματα Κοψίματα Ασσίστ Λάθη
Monday, 01.10.2012 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 58 - 46 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 3 - - - - - - - - - - - -
Friday, 05.10.2012 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 54 - 56 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 12.10.2012 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 61 - 69 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 16 - - - - - - - - - - - -
Friday, 19.10.2012 Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 64 - 58 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 02.11.2012 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 79 - 76 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 11 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 09.11.2012 Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 79 - 64 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 8 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 23.11.2012 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 62 - 61 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 13 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 30.11.2012 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 79 - 66 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 16 - - - - - - - - - - - -
Friday, 07.12.2012 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 61 - 52 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 9 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 14.12.2012 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 85 - 62 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 14 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 11.01.2013 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 68 - 73 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 17 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 18.01.2013 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 74 - 62 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 11 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 25.01.2013 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 73 - 77 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 15 - - - - - - - - - - - -
Friday, 01.02.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 77 - 54 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 9 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 08.02.2013 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 70 - 87 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 29 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 15.02.2013 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 65 - 76 Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 7 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 01.03.2013 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 66 - 59 Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ - - - - - - - - - - - - -
Games total 180 - - - - 12 - - - - - - -

Personal statistics

Competition Team Played Πόντοι  Εύστοχες βολές  Βολές  Δίποντα  Προσπ. 2  Τρίποντα  Προσπ. 3  Αμυντικά Ριμπάουντ  Επιθετικά Ριμπάουντ  Κλεψίματα  Κοψίματα  Ασσίστ  Λάθη 
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 17 180 - - - - 12 - - - - - - -
Career Total 17 180 - - - - 12 - - - - - - -

:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::