Player Information: Τσιγκελίδης | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Personal data

Picture of Τσιγκελίδης
Name: Τσιγκελίδης
Player Position: .

Games history

Games Πόντοι Εύστοχες βολές Βολές Δίποντα Προσπ. 2 Τρίποντα Προσπ. 3 Αμυντικά Ριμπάουντ Επιθετικά Ριμπάουντ Κλεψίματα Κοψίματα Ασσίστ Λάθη
Monday, 01.10.2012 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 58 - 46 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 10 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 05.10.2012 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 54 - 56 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 7 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 12.10.2012 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 61 - 69 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 5 - - - - - - - - - - - -
Friday, 19.10.2012 Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 64 - 58 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 02.11.2012 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 79 - 76 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 16 - - - - - - - - - - - -
Friday, 09.11.2012 Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 79 - 64 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 7 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 16.11.2012 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 53 - 64 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 13 - - - - 3 - - - - - - -
Friday, 23.11.2012 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 62 - 61 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 6 - - - - - - - - - - - -
Friday, 30.11.2012 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 79 - 66 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 07.12.2012 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 61 - 52 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 11.01.2013 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 68 - 73 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 5 - - - - - - - - - - - -
Friday, 18.01.2013 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 74 - 62 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. - - - - - - - - - - - - -
Friday, 25.01.2013 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 73 - 77 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 01.02.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 77 - 54 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 08.02.2013 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 70 - 87 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 15.02.2013 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 65 - 76 Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 6 - - - - 2 - - - - - - -
Sunday, 24.02.2013 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 82 - 72 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 01.03.2013 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 66 - 59 Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 7 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 08.03.2013 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 72 - 67 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 8 - - - - - - - - - - - -
Friday, 29.03.2013 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 59 - 79 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 05.04.2013 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 78 - 87 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 3 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 12.04.2013 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 71 - 79 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 9 - - - - - - - - - - - -
Friday, 19.04.2013 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 71 - 68 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 11 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 26.04.2013 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 77 - 88 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 6 - - - - - - - - - - - -
Friday, 10.05.2013 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 87 - 68 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 2 - - - - - - - - - - - -
Games total 135 - - - - 12 - - - - - - -

Personal statistics

Competition Team Played Πόντοι  Εύστοχες βολές  Βολές  Δίποντα  Προσπ. 2  Τρίποντα  Προσπ. 3  Αμυντικά Ριμπάουντ  Επιθετικά Ριμπάουντ  Κλεψίματα  Κοψίματα  Ασσίστ  Λάθη 
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 25 135 - - - - 12 - - - - - - -
Career Total 25 135 - - - - 12 - - - - - - -

:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::