Player Information: Δημητριάδης | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Personal data

Picture of Δημητριάδης
Name: Δημητριάδης
Player Position: .

Games history

Games Πόντοι Εύστοχες βολές Βολές Δίποντα Προσπ. 2 Τρίποντα Προσπ. 3 Αμυντικά Ριμπάουντ Επιθετικά Ριμπάουντ Κλεψίματα Κοψίματα Ασσίστ Λάθη
Monday, 01.10.2012 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 58 - 46 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 3 - - - - - - - - - - - -
Friday, 05.10.2012 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 54 - 56 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 10 - - - - - - - - - - - -
Friday, 12.10.2012 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 61 - 69 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 22 - - - - - - - - - - - -
Friday, 19.10.2012 Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 64 - 58 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 02.11.2012 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 79 - 76 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 12 - - - - - - - - - - - -
Friday, 09.11.2012 Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 79 - 64 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 9 - - - - - - - - - - - -
Friday, 16.11.2012 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 53 - 64 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 8 - - - - - - - - - - - -
Friday, 23.11.2012 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 62 - 61 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 14 - - - - - - - - - - - -
Friday, 30.11.2012 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 79 - 66 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 10 - - - - - - - - - - - -
Friday, 07.12.2012 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 61 - 52 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 15 - - - - - - - - - - - -
Friday, 14.12.2012 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 85 - 62 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 6 - - - - - - - - - - - -
Friday, 18.01.2013 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 74 - 62 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 7 - - - - - - - - - - - -
Games total 116 - - - - - - - - - - - -

Personal statistics

Competition Team Played Πόντοι  Εύστοχες βολές  Βολές  Δίποντα  Προσπ. 2  Τρίποντα  Προσπ. 3  Αμυντικά Ριμπάουντ  Επιθετικά Ριμπάουντ  Κλεψίματα  Κοψίματα  Ασσίστ  Λάθη 
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 12 116 - - - - - - - - - - - -
Career Total 12 116 - - - - - - - - - - - -

:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::