Player Information: Δ. Αγάθος | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Personal data

Picture of Δ. Αγάθος
Name: Δ. Αγάθος
Player Position: .

Games history

Games Πόντοι Εύστοχες βολές Βολές Δίποντα Προσπ. 2 Τρίποντα Προσπ. 3 Αμυντικά Ριμπάουντ Επιθετικά Ριμπάουντ Κλεψίματα Κοψίματα Ασσίστ Λάθη
Friday, 28.09.2012 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 52 - 66 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 05.10.2012 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 74 - 50 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 12.10.2012 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 61 - 63 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 19.10.2012 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 59 - 63 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 11 - - - - - - - - - - - -
Friday, 02.11.2012 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 57 - 48 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Tuesday, 13.11.2012 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 74 - 78 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 16.11.2012 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 79 - 56 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 23.11.2012 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 61 - 70 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 30.11.2012 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 79 - 66 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Sunday, 16.12.2012 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 46 - 69 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 3 - - - - - - - - - - - -
Friday, 11.01.2013 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 78 - 72 Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 18.01.2013 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 74 - 52 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 25.01.2013 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 78 - 51 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 1 - - - - - - - - - - - -
Friday, 08.02.2013 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 67 - 59 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 01.03.2013 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 63 - 66 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 08.03.2013 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 66 - 58 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 7 - - - - - - - - - - - -
Games total 36 - - - - - - - - - - - -

Personal statistics

Competition Team Played Πόντοι  Εύστοχες βολές  Βολές  Δίποντα  Προσπ. 2  Τρίποντα  Προσπ. 3  Αμυντικά Ριμπάουντ  Επιθετικά Ριμπάουντ  Κλεψίματα  Κοψίματα  Ασσίστ  Λάθη 
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 16 36 - - - - - - - - - - - -
Career Total 16 36 - - - - - - - - - - - -

:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::