Player Information: Ζηλιασκούδης | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Personal data

Picture of Ζηλιασκούδης
Name: Ζηλιασκούδης
Player Position: .

Games history

Games Πόντοι Εύστοχες βολές Βολές Δίποντα Προσπ. 2 Τρίποντα Προσπ. 3 Αμυντικά Ριμπάουντ Επιθετικά Ριμπάουντ Κλεψίματα Κοψίματα Ασσίστ Λάθη
Friday, 28.09.2012 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 52 - 66 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 05.10.2012 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 74 - 50 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 12.10.2012 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 61 - 63 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 19.10.2012 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 59 - 63 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 02.11.2012 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 57 - 48 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Tuesday, 13.11.2012 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 74 - 78 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. - - - - - - - - - - - - -
Friday, 16.11.2012 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 79 - 56 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 23.11.2012 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 61 - 70 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 30.11.2012 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 79 - 66 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 07.12.2012 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 57 - 74 Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Sunday, 16.12.2012 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 46 - 69 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 11.01.2013 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 78 - 72 Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 25.01.2013 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 78 - 51 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 01.02.2013 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 65 - 73 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 15.02.2013 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 83 - 68 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 22.02.2013 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 84 - 81 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 01.03.2013 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 63 - 66 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 08.03.2013 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 66 - 58 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 29.03.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 81 - 78 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 19.04.2013 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 82 - 64 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 - - - - - - - - - - - -
Games total 10 - - - - - - - - - - - -

Personal statistics

Competition Team Played Πόντοι  Εύστοχες βολές  Βολές  Δίποντα  Προσπ. 2  Τρίποντα  Προσπ. 3  Αμυντικά Ριμπάουντ  Επιθετικά Ριμπάουντ  Κλεψίματα  Κοψίματα  Ασσίστ  Λάθη 
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 20 10 - - - - - - - - - - - -
Β΄ΕΚΑΣΘ 14/15 ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ 1 - - - - - - - - - - - - -
Career Total 21 10 - - - - - - - - - - - -

:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::