Player Information: Ευλαμπίδης | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Personal data

Picture of Ευλαμπίδης
Name: Ευλαμπίδης
Player Position: .

Games history

Games Πόντοι Εύστοχες βολές Βολές Δίποντα Προσπ. 2 Τρίποντα Προσπ. 3 Αμυντικά Ριμπάουντ Επιθετικά Ριμπάουντ Κλεψίματα Κοψίματα Ασσίστ Λάθη
Friday, 28.09.2012 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 52 - 66 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 9 - - - - - - - - - - - -
Friday, 05.10.2012 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 66 - 79 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 22 - - - - - - - - - - - -
Friday, 12.10.2012 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 77 - 78 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 11 - - - - - - - - - - - -
Friday, 19.10.2012 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 67 - 73 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 10 - - - - - - - - - - - -
Friday, 02.11.2012 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 72 - 68 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 3 - - - - - - - - - - - -
Friday, 09.11.2012 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 55 - 49 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 1 - - - - - - - - - - - -
Friday, 16.11.2012 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 50 - 47 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 23.11.2012 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 62 - 61 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 30.11.2012 Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 70 - 59 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 7 - - - - - - - - - - - -
Friday, 07.12.2012 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 74 - 53 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 14 - - - - - - - - - - - -
Friday, 14.12.2012 Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 55 - 49 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 6 - - - - - - - - - - - -
Friday, 11.01.2013 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 57 - 60 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 18.01.2013 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 73 - 67 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 25.01.2013 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 78 - 51 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 10 - - - - - - - - - - - -
Friday, 01.02.2013 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 83 - 74 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 10 - - - - - - - - - - - -
Friday, 08.02.2013 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 85 - 76 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 13 - - - - - - - - - - - -
Friday, 15.02.2013 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 64 - 68 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 8 - - - - - - - - - - - -
Friday, 22.02.2013 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 78 - 56 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 6 - - - - - - - - - - - -
Friday, 01.03.2013 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 71 - 76 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 7 - - - - - - - - - - - -
Friday, 08.03.2013 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 81 - 99 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 10 - - - - - - - - - - - -
Friday, 29.03.2013 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 59 - 79 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 05.04.2013 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 76 - 69 Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 4 - - - - - - - - - - - -
Sunday, 14.04.2013 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 62 - 91 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 10 - - - - - - - - - - - -
Friday, 26.04.2013 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 89 - 74 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 10.05.2013 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 71 - 72 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 - - - - - - - - - - - -
Games total 177 - - - - - - - - - - - -

Personal statistics

Competition Team Played Πόντοι  Εύστοχες βολές  Βολές  Δίποντα  Προσπ. 2  Τρίποντα  Προσπ. 3  Αμυντικά Ριμπάουντ  Επιθετικά Ριμπάουντ  Κλεψίματα  Κοψίματα  Ασσίστ  Λάθη 
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 25 177 - - - - - - - - - - - -
Β΄ΕΚΑΣΘ 13/14 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 5 84 - - - - - - - - - - - -
Β΄ΕΚΑΣΘ 14/15 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 1 6 - - - - - - - - - - - -
Career Total 31 267 - - - - - - - - - - - -

:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::