Player Information: Μουσαλάμ | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Personal data

Picture of Μουσαλάμ
Name: Μουσαλάμ
Player Position: .

Games history

Games Πόντοι Εύστοχες βολές Βολές Δίποντα Προσπ. 2 Τρίποντα Προσπ. 3 Αμυντικά Ριμπάουντ Επιθετικά Ριμπάουντ Κλεψίματα Κοψίματα Ασσίστ Λάθη
Friday, 28.09.2012 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 49 - 63 Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 5 - - - - - - - - - - - -
Friday, 05.10.2012 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 80 - 70 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 12.10.2012 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 77 - 78 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 19.10.2012 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 59 - 63 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 3 - - - - - - - - - - - -
Friday, 02.11.2012 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 52 - 83 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 16.11.2012 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 72 - 84 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 23.11.2012 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 69 - 67 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 07.12.2012 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 72 - 54 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 14.12.2012 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 85 - 62 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 11.01.2013 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 65 - 71 Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 18.01.2013 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 62 - 83 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 8 - - - - - - - - - - - -
Friday, 01.02.2013 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 56 - 68 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 5 - - - - - - - - - - - -
Friday, 08.02.2013 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 85 - 76 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 8 - - - - - - - - - - - -
Friday, 15.02.2013 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 83 - 68 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 22.02.2013 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 83 - 84 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 01.03.2013 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 58 - 52 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 10 - - - - - - - - - - - -
Saturday, 09.03.2013 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 86 - 73 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 29.03.2013 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 74 - 72 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 05.04.2013 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 74 - 81 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 12.04.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 79 - 75 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 7 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 19.04.2013 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 71 - 68 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 26.04.2013 Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 61 - 59 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 6 - - - - - - - - - - - -
Friday, 10.05.2013 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 80 - 60 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 8 - - - - - - - - - - - -
Games total 98 - - - - 1 - - - - - - -

Personal statistics

Competition Team Played Πόντοι  Εύστοχες βολές  Βολές  Δίποντα  Προσπ. 2  Τρίποντα  Προσπ. 3  Αμυντικά Ριμπάουντ  Επιθετικά Ριμπάουντ  Κλεψίματα  Κοψίματα  Ασσίστ  Λάθη 
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 23 103 - - - - 1 - - - - - - -
Β΄ΕΚΑΣΘ 13/14 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 6 52 - - - - - - - - - - - -
Career Total 29 155 - - - - 1 - - - - - - -

:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::