Player Information: Ι Αγρότης | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Personal data

Picture of Ι Αγρότης
Name: Ι Αγρότης
Player Position: .

Games history

Games Πόντοι Εύστοχες βολές Βολές Δίποντα Προσπ. 2 Τρίποντα Προσπ. 3 Αμυντικά Ριμπάουντ Επιθετικά Ριμπάουντ Κλεψίματα Κοψίματα Ασσίστ Λάθη
Friday, 05.10.2012 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 54 - 56 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 12.10.2012 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 72 - 89 Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Wednesday, 24.10.2012 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 49 - 76 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 02.11.2012 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 76 - 65 Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 09.11.2012 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 69 - 70 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 15 - - - - - - - - - - - -
Friday, 23.11.2012 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 61 - 70 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 30.11.2012 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 60 - 67 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 07.12.2012 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 72 - 54 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 14.12.2012 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 70 - 74 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 12 - - - - - - - - - - - -
Friday, 11.01.2013 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 73 - 66 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 11 - - - - - - - - - - - -
Friday, 18.01.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 49 - 61 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 6 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 25.01.2013 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 72 - 52 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 01.02.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 77 - 54 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 10 - - - - - - - - - - - -
Friday, 08.02.2013 Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 74 - 54 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 3 - - - - - - - - - - - -
Friday, 15.02.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 95 - 68 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 22.02.2013 Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 69 - 77 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Games total 75 - - - - 1 - - - - - - -

Personal statistics

Competition Team Played Πόντοι  Εύστοχες βολές  Βολές  Δίποντα  Προσπ. 2  Τρίποντα  Προσπ. 3  Αμυντικά Ριμπάουντ  Επιθετικά Ριμπάουντ  Κλεψίματα  Κοψίματα  Ασσίστ  Λάθη 
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 16 75 - - - - 1 - - - - - - -
Β΄ΕΚΑΣΘ 13/14 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 1 - - - - - - - - - - - - -
Career Total 17 348 - - - - 1 - - - - - - -

:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::