Player Information: Γ. Χαριζάνης | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Personal data

Picture of Γ. Χαριζάνης
Name: Γ. Χαριζάνης
Jersey Number: 13
Player Position: .

Games history

Games Πόντοι Εύστοχες βολές Βολές Δίποντα Προσπ. 2 Τρίποντα Προσπ. 3 Αμυντικά Ριμπάουντ Επιθετικά Ριμπάουντ Κλεψίματα Κοψίματα Ασσίστ Λάθη
Friday, 28.09.2012 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 69 - 59 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 20 - - - - - - - - - - - -
Friday, 05.10.2012 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 54 - 56 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 10 - - - - - - - - - - - -
Friday, 12.10.2012 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 72 - 89 Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 21 - - - - 2 - - - - - - -
Wednesday, 24.10.2012 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 49 - 76 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 7 - - - - - - - - - - - -
Friday, 02.11.2012 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 76 - 65 Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 9 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 09.11.2012 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 69 - 70 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 14.12.2012 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 70 - 74 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 5 - - - - - - - - - - - -
Friday, 11.01.2013 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 73 - 66 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 8 - - - - - - - - - - - -
Friday, 18.01.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 49 - 61 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 7 - - - - - - - - - - - -
Friday, 25.01.2013 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 72 - 52 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 7 - - - - - - - - - - - -
Friday, 01.02.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 77 - 54 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 9 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 08.02.2013 Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 74 - 54 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 14 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 15.02.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 95 - 68 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 8 - - - - - - - - - - - -
Friday, 22.02.2013 Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 69 - 77 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 14 - - - - - - - - - - - -
Friday, 01.03.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 56 - 68 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 22 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 08.03.2013 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 81 - 99 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 12 - - - - - - - - - - - -
Friday, 29.03.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 81 - 78 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 16 - - - - - - - - - - - -
Friday, 12.04.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 79 - 75 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 17 - - - - - - - - - - - -
Friday, 19.04.2013 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 73 - 81 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 21 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 26.04.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 80 - 76 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 17 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 10.05.2013 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 68 - 70 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 12 - - - - - - - - - - - -
Games total 256 - - - - 9 - - - - - - -

Personal statistics

Competition Team Played Πόντοι  Εύστοχες βολές  Βολές  Δίποντα  Προσπ. 2  Τρίποντα  Προσπ. 3  Αμυντικά Ριμπάουντ  Επιθετικά Ριμπάουντ  Κλεψίματα  Κοψίματα  Ασσίστ  Λάθη 
Α' ΕΚΑΣΘ 16/17 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. - - - - - - - - - - - - - -
Γ΄ ΕΚΑΣΘ 07/08 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - - - - - - - - - - - - - -
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 21 279 - - - - 10 - - - - - - -
Β΄ΕΚΑΣΘ 13/14 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 6 96 - - - - 6 - - - - - - -
Career Total 27 554 - - - - 22 - - - - - - -

:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::