Player Information: Μ. Κουτσόβουλος | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Personal data

Picture of Μ. Κουτσόβουλος
Name: Μ. Κουτσόβουλος
Jersey Number: 10
Player Position: .

Games history

Games Πόντοι Εύστοχες βολές Βολές Δίποντα Προσπ. 2 Τρίποντα Προσπ. 3 Αμυντικά Ριμπάουντ Επιθετικά Ριμπάουντ Κλεψίματα Κοψίματα Ασσίστ Λάθη
Friday, 28.09.2012 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 69 - 59 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 14 - - - - 3 - - - - - - -
Friday, 05.10.2012 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 54 - 56 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 3 - - - - - - - - - - - -
Friday, 12.10.2012 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 72 - 89 Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 3 - - - - 1 - - - - - - -
Wednesday, 24.10.2012 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 49 - 76 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 17 - - - - 4 - - - - - - -
Friday, 02.11.2012 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 76 - 65 Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 18 - - - - 3 - - - - - - -
Friday, 09.11.2012 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 69 - 70 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 19 - - - - 3 - - - - - - -
Friday, 14.12.2012 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 70 - 74 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 11.01.2013 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 73 - 66 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 1 - - - - - - - - - - - -
Friday, 29.03.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 81 - 78 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 13 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 12.04.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 79 - 75 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 6 - - - - - - - - - - - -
Friday, 19.04.2013 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 73 - 81 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 6 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 26.04.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 80 - 76 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 3 - - - - - - - - - - - -
Friday, 10.05.2013 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 68 - 70 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 7 - - - - 1 - - - - - - -
Games total 110 - - - - 17 - - - - - - -

Personal statistics

Competition Team Played Πόντοι  Εύστοχες βολές  Βολές  Δίποντα  Προσπ. 2  Τρίποντα  Προσπ. 3  Αμυντικά Ριμπάουντ  Επιθετικά Ριμπάουντ  Κλεψίματα  Κοψίματα  Ασσίστ  Λάθη 
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 13 123 - - - - 18 - - - - - - -
Β΄ΕΚΑΣΘ 13/14 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 6 67 - - - - 9 - - - - - - -
Β΄ΕΚΑΣΘ 14/15 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 1 10 - - - - - - - - - - - -
Career Total 20 200 - - - - 27 - - - - - - -

:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::