Player Information: Σαζακλίδης | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Personal data

Picture of Σαζακλίδης
Name: Σαζακλίδης
Jersey Number: 7
Player Position: .

Games history

Games Πόντοι Εύστοχες βολές Βολές Δίποντα Προσπ. 2 Τρίποντα Προσπ. 3 Αμυντικά Ριμπάουντ Επιθετικά Ριμπάουντ Κλεψίματα Κοψίματα Ασσίστ Λάθη
Friday, 28.09.2012 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 69 - 59 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 12.10.2012 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 72 - 89 Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Wednesday, 24.10.2012 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 49 - 76 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 09.11.2012 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 69 - 70 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 16.11.2012 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 50 - 47 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 10 - - - - - - - - - - - -
Friday, 23.11.2012 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 61 - 70 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 30.11.2012 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 60 - 67 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 7 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 07.12.2012 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 72 - 54 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 11 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 01.02.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 77 - 54 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 15.02.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 95 - 68 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 13 - - - - - - - - - - - -
Friday, 22.02.2013 Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 69 - 77 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 08.03.2013 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 81 - 99 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 5 - - - - - - - - - - - -
Friday, 29.03.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 81 - 78 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 9 - - - - - - - - - - - -
Friday, 12.04.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 79 - 75 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 9 - - - - - - - - - - - -
Friday, 19.04.2013 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 73 - 81 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 7 - - - - - - - - - - - -
Friday, 26.04.2013 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 80 - 76 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 6 - - - - - - - - - - - -
Games total 89 - - - - 2 - - - - - - -

Personal statistics

Competition Team Played Πόντοι  Εύστοχες βολές  Βολές  Δίποντα  Προσπ. 2  Τρίποντα  Προσπ. 3  Αμυντικά Ριμπάουντ  Επιθετικά Ριμπάουντ  Κλεψίματα  Κοψίματα  Ασσίστ  Λάθη 
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 16 97 - - - - 2 - - - - - - -
Career Total 16 97 - - - - 2 - - - - - - -

:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::