Player Information: Αγγελόπουλος | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Personal data

Picture of Αγγελόπουλος
Name: Αγγελόπουλος
Player Position: .

Games history

Games Πόντοι Εύστοχες βολές Βολές Δίποντα Προσπ. 2 Τρίποντα Προσπ. 3 Αμυντικά Ριμπάουντ Επιθετικά Ριμπάουντ Κλεψίματα Κοψίματα Ασσίστ Λάθη
Friday, 05.10.2012 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 81 - 66 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 17 - - - - - - - - - - - -
Wednesday, 17.10.2012 ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ 47 - 83 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3 - - - - - - - - - - - -
Friday, 19.10.2012 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 66 - 68 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 9 - - - - - - - - - - - -
Friday, 02.11.2012 ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ 63 - 66 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 10 - - - - - - - - - - - -
Friday, 09.11.2012 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 74 - 64 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 13 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 16.11.2012 ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 64 - 77 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 11 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 23.11.2012 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 82 - 75 Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 15 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 30.11.2012 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ 65 - 57 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 13 - - - - - - - - - - - -
Friday, 07.12.2012 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 73 - 62 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ 6 - - - - - - - - - - - -
Friday, 14.12.2012 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 71 - 80 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 18 - - - - 3 - - - - - - -
Friday, 11.01.2013 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 55 - 45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. 10 - - - - 2 - - - - - - -
Wednesday, 23.01.2013 ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 82 - 77 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 5 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 25.01.2013 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 56 - 62 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ 10 - - - - - - - - - - - -
Friday, 01.02.2013 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 79 - 61 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 08.02.2013 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 82 - 68 ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ 14 - - - - - - - - - - - -
Friday, 15.02.2013 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 62 - 61 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 11 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 22.02.2013 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 74 - 68 ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ 18 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 01.03.2013 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 64 - 73 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 17 - - - - - - - - - - - -
Friday, 08.03.2013 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 65 - 61 ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14 - - - - - - - - - - - -
Friday, 29.03.2013 Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 54 - 71 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 9 - - - - - - - - - - - -
Friday, 05.04.2013 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 56 - 72 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ 6 - - - - - - - - - - - -
Friday, 12.04.2013 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ 56 - 43 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 9 - - - - - - - - - - - -
Friday, 10.05.2013 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 61 - 77 ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14 - - - - 1 - - - - - - -
Games total 256 - - - - 12 - - - - - - -

Personal statistics

Competition Team Played Πόντοι  Εύστοχες βολές  Βολές  Δίποντα  Προσπ. 2  Τρίποντα  Προσπ. 3  Αμυντικά Ριμπάουντ  Επιθετικά Ριμπάουντ  Κλεψίματα  Κοψίματα  Ασσίστ  Λάθη 
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 23 256 - - - - 12 - - - - - - -
Β΄ΕΚΑΣΘ 13/14 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - - - - - - - - - - - - - -
Career Total 23 422 - - - - 24 - - - - - - -

:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::