Player Information: Διβανίδης | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Personal data

Picture of Διβανίδης
Name: Διβανίδης
Player Position: .

Games history

Games Πόντοι Εύστοχες βολές Βολές Δίποντα Προσπ. 2 Τρίποντα Προσπ. 3 Αμυντικά Ριμπάουντ Επιθετικά Ριμπάουντ Κλεψίματα Κοψίματα Ασσίστ Λάθη
Friday, 28.09.2012 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 75 - 60 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 7 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 12.10.2012 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 47 - 83 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 20 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 19.10.2012 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 67 - 73 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 15 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 02.11.2012 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 57 - 48 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 10 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 16.11.2012 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 72 - 84 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 14 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 23.11.2012 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 72 - 77 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 21 - - - - 4 - - - - - - -
Friday, 30.11.2012 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 73 - 60 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 7 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 14.12.2012 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 70 - 74 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 22 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 11.01.2013 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 68 - 73 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 16 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 18.01.2013 Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 78 - 59 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 16 - - - - 1 - - - - - - -
Saturday, 26.01.2013 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 71 - 77 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 22 - - - - 5 - - - - - - -
Friday, 01.02.2013 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 67 - 60 Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 9 - - - - 1 - - - - - - -
Games total 179 - - - - 23 - - - - - - -

Personal statistics

Competition Team Played Πόντοι  Εύστοχες βολές  Βολές  Δίποντα  Προσπ. 2  Τρίποντα  Προσπ. 3  Αμυντικά Ριμπάουντ  Επιθετικά Ριμπάουντ  Κλεψίματα  Κοψίματα  Ασσίστ  Λάθη 
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 12 179 - - - - 23 - - - - - - -
Career Total 12 179 - - - - 23 - - - - - - -

:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::