Player Information: Θ. Σιδερίδης | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Personal data

Picture of Θ. Σιδερίδης
Name: Θ. Σιδερίδης
Player Position: .

Games history

Games Πόντοι Εύστοχες βολές Βολές Δίποντα Προσπ. 2 Τρίποντα Προσπ. 3 Αμυντικά Ριμπάουντ Επιθετικά Ριμπάουντ Κλεψίματα Κοψίματα Ασσίστ Λάθη
Friday, 28.09.2012 ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 65 - 55 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 02.11.2012 Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 53 - 48 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 09.11.2012 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ 60 - 74 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 07.12.2012 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 73 - 62 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 11.01.2013 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 80 - 64 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 18.01.2013 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ 65 - 46 ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 22.02.2013 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ 75 - 44 Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 - - - - - - - - - - - -
Friday, 01.03.2013 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ 68 - 60 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 29.03.2013 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ 64 - 72 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 19.04.2013 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ 78 - 81 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ - - - - - - - - - - - - -
Games total 6 - - - - - - - - - - - -

Personal statistics

Competition Team Played Πόντοι  Εύστοχες βολές  Βολές  Δίποντα  Προσπ. 2  Τρίποντα  Προσπ. 3  Αμυντικά Ριμπάουντ  Επιθετικά Ριμπάουντ  Κλεψίματα  Κοψίματα  Ασσίστ  Λάθη 
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ 10 6 - - - - - - - - - - - -
Career Total 10 6 - - - - - - - - - - - -

:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::