Player Information: Γιάννης Αναγνωστάκης | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Personal data

Picture of Γιάννης Αναγνωστάκης
Name: Γιάννης Αναγνωστάκης
Birthday (Age): 06. May 1991 (29)
Jersey Number: 16
Player Position: Small Forward

Games history

Games Πόντοι Εύστοχες βολές Βολές Δίποντα Προσπ. 2 Τρίποντα Προσπ. 3 Αμυντικά Ριμπάουντ Επιθετικά Ριμπάουντ Κλεψίματα Κοψίματα Ασσίστ Λάθη
Friday, 28.09.2012 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 69 - 59 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 - - - - - - - - - - - -
Friday, 05.10.2012 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 74 - 50 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 1 - - - - - - - - - - - -
Friday, 12.10.2012 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 61 - 69 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 3 - - - - - - - - - - - -
Friday, 02.11.2012 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 75 - 71 Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 12 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 09.11.2012 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 62 - 69 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 12 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 16.11.2012 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 75 - 50 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 14 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 23.11.2012 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 72 - 77 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 18 - - - - 4 - - - - - - -
Friday, 30.11.2012 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 67 - 56 Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 12 - - - - - - - - - - - -
Friday, 07.12.2012 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 62 - 77 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 14.12.2012 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 68 - 81 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 16 - - - - 3 - - - - - - -
Friday, 11.01.2013 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 55 - 64 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 13 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 18.01.2013 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 73 - 67 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 17 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 25.01.2013 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 72 - 52 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 7 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 01.02.2013 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 65 - 73 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - - - - - - - - - - - - -
Friday, 08.02.2013 ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 70 - 87 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 6 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 15.02.2013 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 60 - 51 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 7 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 22.02.2013 Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 85 - 65 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 17 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 01.03.2013 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 58 - 52 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 13 - - - - 3 - - - - - - -
Sunday, 10.03.2013 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 36 - 73 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 15 - - - - 2 - - - - - - -
Monday, 01.04.2013 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 64 - 67 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 10 - - - - 2 - - - - - - -
Friday, 05.04.2013 Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 48 - 57 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 17 - - - - 3 - - - - - - -
Friday, 12.04.2013 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 65 - 59 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 27 - - - - 3 - - - - - - -
Friday, 19.04.2013 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 78 - 70 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 13 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 26.04.2013 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 54 - 70 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 14 - - - - 1 - - - - - - -
Friday, 10.05.2013 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 71 - 72 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 16 - - - - 1 - - - - - - -
Games total 284 - - - - 38 - - - - - - -

Personal statistics

Competition Team Played Πόντοι  Εύστοχες βολές  Βολές  Δίποντα  Προσπ. 2  Τρίποντα  Προσπ. 3  Αμυντικά Ριμπάουντ  Επιθετικά Ριμπάουντ  Κλεψίματα  Κοψίματα  Ασσίστ  Λάθη 
Α' ΕΚΑΣΘ 16/17 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 23 96 - - - - 16 - - - - - - -
Κύπελλο CAP 16/17 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 7 - - - - - - - - - - - -
Γ΄ ΕΚΑΣΘ 07/08 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - - - - - - - - - - - - - -
Γ΄ ΕΚΑΣΘ 07/08 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - - - - - - - - - - - - - -
Κύπελλο 12/13 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 4 58 - - - - 12 - - - - - - -
Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 25 296 - - - - 39 - - - - - - -
Β΄ΕΚΑΣΘ 13/14 ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ 5 94 - - - - 9 - - - - - - -
Β΄ΕΚΑΣΘ 14/15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 19 - - - - 2 - - - - - - -
Career Total 59 570 - - - - 78 - - - - - - -

:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::