Fever Chart: ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΠΑΣΠ ΔΕΗ | Κύπελλο 13/14
Teams:
Choose Team
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΟ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ
ΛΑΧΑΝΑ Ε.Δ.
ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΣ
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΠΑΣΠ ΔΕΗ
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΝΕΜΕΣΙΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ (COBRES)
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΠΛΑΤΕΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΜΣ
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ
Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.
ΦΑΚ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΟΙΝΙΚΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ
ΝΕΣΤΩΡ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΜΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΟ
Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ
ΦΑΛΗΡΟ Μ.Ε.Α.Σ.
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΕΡΑ ΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Α.Ο. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Β.Α.Ο.
ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΚΑΝΑΡΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Σ.
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ
ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ.
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ
Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΓΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ICBS 2009
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΑΣΤΕΡ Α.Ο.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ
ΑΤΛΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
HOOP
ΑΡΗΣ
Π.Α.Ο.Κ.
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΧΑΝΘ
ΜΑΚΑΜΠΗ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Choose Team
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΟ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΑΣ
ΛΑΧΑΝΑ Ε.Δ.
ΑΟΚ ΑΤΛΑΣ
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΣ
ΜΥΘΟΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΠΑΣΠ ΔΕΗ
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΝΕΜΕΣΙΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΚΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ (COBRES)
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΠΛΑΤΕΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΜΣ
ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΣΚ
Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ
Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.
ΦΑΚ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΟΙΝΙΚΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ
ΝΕΣΤΩΡ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕΣ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΜΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΑΟ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΑΟ
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΟ
Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ
ΦΑΛΗΡΟ Μ.Ε.Α.Σ.
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΕΡΑ ΑΣ
ΙΚΑΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Α.Ο. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Β.Α.Ο.
ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΚΑΝΑΡΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΜΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΚΕΤ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ.
ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Σ.
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ
ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ.
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ
Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΓΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ICBS 2009
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΑΣΤΕΡ Α.Ο.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ
ΑΤΛΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
HOOP
ΑΡΗΣ
Π.Α.Ο.Κ.
ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΧΑΝΘ
ΜΑΚΑΜΠΗ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Άνοδος στην Α'
Αγώνες κατάταξης
Αγώνες κατάταξης
Υποβιβασμός στη Γ1'
Back
:: Powered by
JoomLeague
-
Version 2.93.239.9df0b25
::
Βρείτε μας...
ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
No matches