Club Schedule: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ | Α' ΕΚΑΣΘ 17/18

Α' ΕΚΑΣΘ 17/18

-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

25 Matches

1 Monday, 02.10.2017 20:45 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 73-66thumbs_up.png 
2 Monday, 09.10.2017 20:45 h ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 80-81thumbs_up.png 
3 Monday, 16.10.2017 20:45 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 75-60thumbs_up.png 
4 Monday, 23.10.2017 20:45 h ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 66-68thumbs_up.png 
5 Monday, 06.11.2017 20:45 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ 84-97thumbs_down.png 
6 Monday, 13.11.2017 20:45 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 79-53thumbs_up.png 
7 Monday, 20.11.2017 20:45 h ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 62-71thumbs_up.png 
8 Monday, 27.11.2017 20:45 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. 71-62thumbs_up.png 
9 Monday, 04.12.2017 20:45 h Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ - Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 78-83thumbs_up.png 
10 Monday, 11.12.2017 20:45 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 68-78thumbs_down.png 
11 Monday, 18.12.2017 20:45 h ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 69-62thumbs_down.png 
12 Monday, 08.01.2018 20:45 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 82-73thumbs_up.png 
14 Monday, 22.01.2018 20:45 h ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 81-85thumbs_up.png 
15 Monday, 29.01.2018 20:45 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 84-79thumbs_up.png 
16 Monday, 05.02.2018 20:45 h ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 67-65thumbs_down.png 
17 Monday, 12.02.2018 20:45 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 92-70thumbs_up.png 
18 Monday, 26.02.2018 20:45 h ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 82-71thumbs_down.png 
19 Monday, 05.03.2018 20:45 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 65-79thumbs_up.png 
20 Monday, 12.03.2018 20:45 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 70-72thumbs_down.png 
21 Monday, 19.03.2018 20:45 h ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. - ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 65-67thumbs_up.png 
22 Monday, 26.03.2018 20:45 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 74-70thumbs_up.png 
23 Monday, 02.04.2018 20:45 h ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 79-65thumbs_down.png 
24 Monday, 16.04.2018 20:45 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ 77-51thumbs_up.png 
25 Monday, 23.04.2018 20:45 h Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Π.Κ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 72-69thumbs_down.png 
26 Monday, 30.04.2018 21:30 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 74-72thumbs_up.png 


:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::