Club Schedule: ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ | Β΄ΕΚΑΣΘ 14/15

Β΄ΕΚΑΣΘ 14/15

-
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ

29 Matches

1 Friday, 19.09.2014 21:30 h ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. 74-85thumbs_up.png 
2 Friday, 26.09.2014 21:30 h Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. - Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ 102-44thumbs_up.png 
4 Friday, 10.10.2014 21:30 h Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. - Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 78-62thumbs_up.png 
5 Friday, 17.10.2014 21:30 h ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ - ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. 52-61thumbs_up.png 
3 Friday, 24.10.2014 21:30 h ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. 50-90thumbs_up.png 
6 Friday, 31.10.2014 21:30 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ - ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. 64-104thumbs_up.png 
7 Friday, 07.11.2014 21:30 h Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. - Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Σ. 67-65thumbs_up.png 
8 Friday, 21.11.2014 21:30 h ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. 61-67thumbs_up.png 
9 Friday, 28.11.2014 21:30 h Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. - Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ 73-46thumbs_up.png 
10 Friday, 05.12.2014 21:30 h ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. 32-78thumbs_up.png 
11 Friday, 12.12.2014 21:30 h Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. - Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 67-56thumbs_up.png 
12 Friday, 19.12.2014 21:30 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. 80-75thumbs_down.png 
13 Friday, 09.01.2015 21:30 h Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. - Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΟΛΥΜΠΟΣ 81-57thumbs_up.png 
14 Friday, 16.01.2015 21:30 h Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. - Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 75-56thumbs_up.png 
15 Friday, 23.01.2015 21:30 h ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ - ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. 56-111thumbs_up.png 
16 Friday, 30.01.2015 21:30 h Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. - Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. 81-46thumbs_up.png 
17 Friday, 06.02.2015 21:30 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. 57-73thumbs_up.png 
18 Friday, 13.02.2015 21:30 h Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. - Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ 73-53thumbs_up.png 
19 Friday, 27.02.2015 21:30 h Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. - Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 67-59thumbs_up.png 
20 Friday, 06.03.2015 21:30 h ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Σ. ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Σ. - ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Σ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. 63-72thumbs_up.png 
21 Friday, 13.03.2015 21:30 h Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. - Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 82-44thumbs_up.png 
22 Friday, 20.03.2015 21:30 h ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. 56-75thumbs_up.png 
23 Friday, 27.03.2015 21:30 h Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. - Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ 71-51thumbs_up.png 
24 Friday, 03.04.2015 21:30 h ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. 51-66thumbs_up.png 
25 Friday, 17.04.2015 21:30 h Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. - Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 57-68thumbs_down.png 
26 Friday, 24.04.2015 21:30 h ΟΛΥΜΠΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. 56-77thumbs_up.png 
27 Monday, 04.05.2015 21:30 h Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. - Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 85-63thumbs_up.png 
28 Thursday, 07.05.2015 21:30 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. 62-76thumbs_up.png 
29 Monday, 11.05.2015 21:30 h Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. - Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 92-86thumbs_up.png 


:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::