Club Schedule: ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ | Β΄ΕΚΑΣΘ 14/15

Β΄ΕΚΑΣΘ 14/15

-
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ

26 Matches

1 Friday, 19.09.2014 21:30 h ΟΛΥΜΠΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 66-46thumbs_down.png 
2 Friday, 26.09.2014 21:30 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ - ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 47-74thumbs_down.png 
4 Friday, 10.10.2014 21:30 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ - ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. 34-58thumbs_down.png 
5 Friday, 17.10.2014 21:30 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 61-54thumbs_down.png 
3 Friday, 24.10.2014 21:30 h ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ - ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 57-67thumbs_up.png 
6 Friday, 31.10.2014 21:30 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ - ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. 64-104thumbs_down.png 
7 Friday, 07.11.2014 21:30 h ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ - ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 73-46thumbs_down.png 
8 Friday, 21.11.2014 21:30 h ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Σ. ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Σ. - ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Σ. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 57-60thumbs_up.png 
9 Friday, 28.11.2014 21:30 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ - ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 59-58thumbs_up.png 
10 Friday, 05.12.2014 21:30 h ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 64-56thumbs_down.png 
11 Friday, 12.12.2014 21:30 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ - ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ 74-64thumbs_up.png 
12 Friday, 19.12.2014 21:30 h ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 68-56thumbs_down.png 
13 Friday, 09.01.2015 21:30 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ - ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 72-76thumbs_down.png 
14 Friday, 16.01.2015 21:30 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ - ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 49-61thumbs_down.png 
15 Friday, 23.01.2015 21:30 h ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 68-43thumbs_down.png 
16 Friday, 30.01.2015 21:30 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ - ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ 73-62thumbs_up.png 
17 Friday, 06.02.2015 21:30 h ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 69-54thumbs_down.png 
18 Friday, 13.02.2015 21:30 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ - ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 46-54thumbs_down.png 
19 Friday, 27.02.2015 21:30 h Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. - Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 67-59thumbs_down.png 
20 Friday, 06.03.2015 21:30 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ - ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ 71-69thumbs_up.png 
21 Friday, 13.03.2015 21:30 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ - ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Σ. 70-55thumbs_up.png 
22 Friday, 20.03.2015 21:30 h ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 62-52thumbs_down.png 
23 Friday, 27.03.2015 21:30 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ - ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ 46-55thumbs_down.png 
24 Friday, 03.04.2015 21:30 h ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 44-63thumbs_up.png 
25 Friday, 17.04.2015 21:30 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ - ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 60-88thumbs_down.png 
26 Friday, 24.04.2015 21:30 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 89-51thumbs_down.png 


:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::