Club Schedule: ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | Β΄ΕΚΑΣΘ 14/15

Β΄ΕΚΑΣΘ 14/15

-
ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ

26 Matches

1 Friday, 19.09.2014 21:30 h ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 57-44thumbs_down.png 
2 Friday, 26.09.2014 21:30 h ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ - ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 63-44thumbs_up.png 
4 Friday, 10.10.2014 21:30 h ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ - ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 54-51thumbs_up.png 
5 Friday, 17.10.2014 20:00 h Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ - Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 57-48thumbs_down.png 
3 Friday, 24.10.2014 21:30 h ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 52-55thumbs_up.png 
6 Friday, 31.10.2014 21:30 h ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ - ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 61-67thumbs_down.png 
7 Friday, 07.11.2014 21:30 h ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 71-52thumbs_down.png 
8 Friday, 21.11.2014 21:30 h ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ - ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ 73-53thumbs_up.png 
9 Friday, 28.11.2014 21:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 65-58thumbs_down.png 
10 Friday, 05.12.2014 21:30 h ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ - ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 74-66thumbs_up.png 
11 Friday, 12.12.2014 19:30 h ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 0-20thumbs_up.png 
12 Friday, 19.12.2014 21:30 h ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 67-60thumbs_down.png 
13 Friday, 09.01.2015 21:30 h ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ - ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 79-74thumbs_up.png 
14 Friday, 16.01.2015 21:30 h ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ - ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 57-56thumbs_up.png 
15 Friday, 23.01.2015 21:00 h ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 42-54thumbs_up.png 
16 Friday, 30.01.2015 21:30 h ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ - ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ 77-61thumbs_up.png 
17 Friday, 06.02.2015 20:30 h ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 85-45thumbs_down.png 
18 Friday, 13.02.2015 21:30 h ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ - ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 68-61thumbs_up.png 
19 Friday, 27.02.2015 21:30 h ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 84-65thumbs_down.png 
20 Friday, 06.03.2015 21:30 h ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ - ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 66-82thumbs_down.png 
21 Friday, 13.03.2015 21:30 h ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ - ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 66-52thumbs_down.png 
22 Friday, 20.03.2015 21:30 h ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ - ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 53-68thumbs_down.png 
23 Friday, 27.03.2015 20:30 h ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ - ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 69-72thumbs_up.png 
24 Friday, 03.04.2015 21:30 h ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ - ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 20-0thumbs_up.png 
25 Friday, 17.04.2015 21:30 h ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ - ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 40-73thumbs_down.png 
26 Friday, 24.04.2015 21:00 h ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΝΕΑ ΡΑΙ∆ΕΣΤΟΣ ΚΑΣ 84-69thumbs_down.png 


:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::