Club Schedule: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ | Β΄ΕΚΑΣΘ 14/15

Β΄ΕΚΑΣΘ 14/15

-
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

26 Matches

1 Friday, 19.09.2014 21:30 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Σ. 70-59thumbs_up.png 
2 Friday, 26.09.2014 21:30 h ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 64-68thumbs_up.png 
4 Friday, 10.10.2014 21:30 h ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 42-60thumbs_up.png 
5 Friday, 17.10.2014 21:30 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 86-61thumbs_up.png 
3 Friday, 24.10.2014 21:30 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ 73-33thumbs_up.png 
6 Friday, 31.10.2014 21:30 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ 73-66thumbs_up.png 
7 Friday, 07.11.2014 21:30 h ΟΛΥΜΠΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 58-59thumbs_up.png 
8 Friday, 21.11.2014 21:30 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 88-39thumbs_up.png 
9 Friday, 28.11.2014 21:30 h ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ - ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 56-74thumbs_up.png 
10 Friday, 05.12.2014 21:30 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. 72-50thumbs_up.png 
11 Friday, 12.12.2014 21:30 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 48-83thumbs_up.png 
12 Friday, 19.12.2014 21:30 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. 80-75thumbs_up.png 
13 Friday, 09.01.2015 21:30 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ - ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 72-76thumbs_up.png 
14 Friday, 16.01.2015 21:30 h ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Σ. ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Σ. - ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 51-63thumbs_up.png 
15 Friday, 23.01.2015 21:30 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 86-47thumbs_up.png 
16 Friday, 30.01.2015 21:30 h ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 47-75thumbs_up.png 
17 Friday, 06.02.2015 21:30 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ 79-39thumbs_up.png 
18 Friday, 13.02.2015 21:30 h ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 47-73thumbs_up.png 
19 Friday, 27.02.2015 21:30 h ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ - ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 44-81thumbs_up.png 
20 Friday, 06.03.2015 21:30 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 79-40thumbs_up.png 
21 Friday, 13.03.2015 21:30 h ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 43-88thumbs_up.png 
22 Friday, 20.03.2015 21:30 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ 20-0thumbs_up.png 
23 Friday, 27.03.2015 21:30 h ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 45-68thumbs_up.png 
24 Friday, 03.04.2015 21:30 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 75-65thumbs_up.png 
25 Friday, 17.04.2015 21:30 h Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. - Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 57-68thumbs_up.png 
26 Friday, 24.04.2015 21:30 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 89-51thumbs_up.png 


:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::