Club Schedule: ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ Α.Σ. | Β΄ΕΚΑΣΘ 13/14

Β΄ΕΚΑΣΘ 13/14

-
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ Α.Σ.

26 Matches

1 Friday, 27.09.2013 22:30 h ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ - ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 63-66thumbs_down.png 
2 Friday, 04.10.2013 21:30 h ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ 53-39thumbs_down.png 
3 Friday, 11.10.2013 22:30 h ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ - ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Σ. 71-60thumbs_up.png 
4 Friday, 18.10.2013 22:30 h ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ - ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ 72-54thumbs_down.png 
5 Friday, 01.11.2013 21:30 h ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ - ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 61-71thumbs_down.png 
6 Friday, 08.11.2013 21:30 h ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ - ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ 82-53thumbs_down.png 
7 Friday, 15.11.2013 21:30 h ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ - ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 45-65thumbs_down.png 
8 Friday, 22.11.2013 21:30 h ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ - ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 52-76thumbs_down.png 
9 Friday, 29.11.2013 21:30 h ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ 72-66thumbs_down.png 
10 Friday, 06.12.2013 21:30 h ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ - ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ Α.Ο. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 43-66thumbs_down.png 
11 Friday, 13.12.2013 21:30 h ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ - ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ 58-60thumbs_up.png 
12 Friday, 20.12.2013 21:30 h ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ - ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 72-76thumbs_down.png 
13 Friday, 10.01.2014 21:30 h ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ 66-45thumbs_down.png 
14 Friday, 17.01.2014 21:30 h ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ 58-48thumbs_down.png 
15 Friday, 24.01.2014 21:30 h ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ - ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΕΧΕ∆ΩΡΟΥ ΑΕΣΝ 56-51thumbs_up.png 
16 Friday, 31.01.2014 21:30 h ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Σ. ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Σ. - ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Σ. ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ 58-44thumbs_down.png 
17 Friday, 07.02.2014 21:30 h ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ - ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ 59-74thumbs_down.png 
18 Friday, 14.02.2014 21:30 h ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ 77-47thumbs_down.png 
19 Friday, 21.02.2014 21:30 h ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ - ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ 55-77thumbs_down.png 
20 Friday, 07.03.2014 21:30 h ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ 78-53thumbs_down.png 
21 Friday, 14.03.2014 21:30 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ 62-43thumbs_down.png 
22 Friday, 21.03.2014 21:30 h ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ - ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. 56-68thumbs_down.png 
23 Friday, 28.03.2014 21:30 h Α.Ο. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Α.Ο. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - Α.Ο. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ 65-55thumbs_down.png 
24 Friday, 04.04.2014 22:30 h ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ - ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 53-66thumbs_down.png 
25 Friday, 11.04.2014 22:30 h ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ 55-54thumbs_down.png 
26 Friday, 25.04.2014 22:30 h ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ - ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 51-55thumbs_down.png 


:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::