Club Schedule: ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

-
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ

26 Matches

1 Friday, 28.09.2012 23:45 h ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 75-60thumbs_down.png 
2 Friday, 05.10.2012 23:45 h ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 51-60thumbs_down.png 
3 Friday, 12.10.2012 22:30 h ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ - ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 82-54thumbs_down.png 
4 Wednesday, 24.10.2012 23:30 h ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 49-76thumbs_down.png 
5 Friday, 02.11.2012 22:00 h ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 79-76thumbs_down.png 
6 Sunday, 11.11.2012 22:30 h ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 66-68thumbs_down.png 
7 Friday, 16.11.2012 22:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 75-50thumbs_down.png 
8 Friday, 23.11.2012 22:35 h Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ - Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 84-51thumbs_down.png 
9 Friday, 30.11.2012 22:45 h ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 38-72thumbs_down.png 
10 Friday, 07.12.2012 22:30 h ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 74-53thumbs_down.png 
11 Sunday, 16.12.2012 22:30 h ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 46-69thumbs_down.png 
12 Friday, 11.01.2013 22:30 h ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 104-77thumbs_down.png 
13 Friday, 18.01.2013 22:45 h ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 62-83thumbs_down.png 
14 Saturday, 26.01.2013 21:30 h ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 71-77thumbs_down.png 
15 Sunday, 03.02.2013 21:30 h ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 72-50thumbs_down.png 
16 Sunday, 10.02.2013 22:30 h ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 0-20thumbs_down.png 
17 Friday, 15.02.2013 22:30 h ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 95-68thumbs_down.png 
18 Sunday, 24.02.2013 22:30 h ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 82-72thumbs_up.png 
19 Friday, 01.03.2013 22:30 h Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ - Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 90-59thumbs_down.png 
20 Sunday, 10.03.2013 19:30 h ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 36-73thumbs_down.png 
21 Saturday, 30.03.2013 22:00 h ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 62-73thumbs_down.png 
22 Friday, 05.04.2013 22:00 h ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 123-51thumbs_down.png 
23 Sunday, 14.04.2013 23:30 h ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 62-91thumbs_down.png 
24 Friday, 19.04.2013 23:45 h ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 82-64thumbs_down.png 
25 Sunday, 28.04.2013 19:00 h ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 49-83thumbs_down.png 
26 Friday, 10.05.2013 23:30 h ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 80-60thumbs_down.png 


:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::