Club Schedule: ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

-
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

27 Matches

1 Friday, 28.09.2012 23:30 h ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 69-59thumbs_down.png 
2 Friday, 05.10.2012 23:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 74-50thumbs_up.png 
3 Friday, 12.10.2012 23:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 61-69thumbs_down.png 
4 Friday, 19.10.2012 23:30 h ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 62-39thumbs_down.png 
5 Friday, 02.11.2012 22:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 75-71thumbs_up.png 
6 Friday, 09.11.2012 22:30 h ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 62-69thumbs_up.png 
7 Friday, 16.11.2012 22:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 75-50thumbs_up.png 
8 Friday, 23.11.2012 22:45 h ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 72-77thumbs_up.png 
9 Friday, 30.11.2012 22:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 67-56thumbs_up.png 
10 Friday, 07.12.2012 22:30 h ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 62-77thumbs_up.png 
11 Friday, 14.12.2012 22:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 68-81thumbs_down.png 
12 Friday, 11.01.2013 21:30 h ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ - ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 55-64thumbs_up.png 
13 Friday, 18.01.2013 22:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 73-67thumbs_up.png 
14 Friday, 25.01.2013 22:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 72-52thumbs_up.png 
15 Friday, 01.02.2013 22:30 h ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 65-73thumbs_up.png 
16 Friday, 08.02.2013 22:00 h ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 70-87thumbs_up.png 
17 Friday, 15.02.2013 22:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 60-51thumbs_up.png 
18 Friday, 22.02.2013 22:30 h Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ - Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 85-65thumbs_down.png 
19 Friday, 01.03.2013 22:30 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 58-52thumbs_up.png 
20 Sunday, 10.03.2013 19:30 h ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 36-73thumbs_up.png 
21 Monday, 01.04.2013 23:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 64-67thumbs_down.png 
22 Friday, 05.04.2013 23:30 h Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ - Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 48-57thumbs_up.png 
23 Friday, 12.04.2013 23:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 65-59thumbs_up.png 
24 Friday, 19.04.2013 22:30 h ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 78-70thumbs_down.png 
25 Friday, 26.04.2013 23:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 54-70thumbs_down.png 
26 Friday, 10.05.2013 23:00 h ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 71-72thumbs_up.png 
27 Friday, 17.05.2013 23:00 h ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ - ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΟΣ ΑΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 78-55thumbs_down.png 


:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::