Club Schedule: ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

-
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ

27 Matches

1 Monday, 01.10.2012 23:30 h ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ - ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 58-46thumbs_down.png 
2 Friday, 05.10.2012 23:00 h ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 54-56thumbs_down.png 
3 Friday, 12.10.2012 23:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 61-69thumbs_up.png 
4 Friday, 19.10.2012 23:30 h Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ - Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 64-58thumbs_down.png 
5 Friday, 02.11.2012 22:00 h ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 79-76thumbs_up.png 
6 Friday, 09.11.2012 22:30 h Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ - Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 79-64thumbs_down.png 
7 Friday, 16.11.2012 22:00 h ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 53-64thumbs_down.png 
8 Friday, 23.11.2012 22:00 h ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 62-61thumbs_down.png 
9 Friday, 30.11.2012 22:00 h ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 79-66thumbs_up.png 
10 Friday, 07.12.2012 22:30 h ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 61-52thumbs_down.png 
11 Friday, 14.12.2012 22:00 h ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 85-62thumbs_up.png 
12 Friday, 11.01.2013 22:45 h ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 68-73thumbs_up.png 
13 Friday, 18.01.2013 22:00 h ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 74-62thumbs_up.png 
14 Friday, 25.01.2013 22:00 h ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 73-77thumbs_down.png 
15 Friday, 01.02.2013 22:30 h ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 77-54thumbs_down.png 
16 Friday, 08.02.2013 22:00 h ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 70-87thumbs_down.png 
17 Friday, 15.02.2013 22:00 h ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 65-76thumbs_down.png 
18 Sunday, 24.02.2013 22:30 h ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 82-72thumbs_down.png 
19 Friday, 01.03.2013 22:30 h ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 66-59thumbs_up.png 
20 Friday, 08.03.2013 21:30 h ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 72-67thumbs_down.png 
21 Friday, 29.03.2013 22:00 h ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 59-79thumbs_down.png 
22 Friday, 05.04.2013 23:45 h ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 78-87thumbs_up.png 
23 Friday, 12.04.2013 22:30 h ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 71-79thumbs_down.png 
24 Friday, 19.04.2013 23:30 h ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 71-68thumbs_down.png 
25 Friday, 26.04.2013 23:00 h ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 77-88thumbs_down.png 
26 Friday, 10.05.2013 23:30 h ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 87-68thumbs_down.png 
27 Sunday, 19.05.2013 23:30 h ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 71-69thumbs_down.png 


:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::