Club Schedule: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ

26 Matches

1 Tuesday, 02.10.2012 23:30 h ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 72-73thumbs_down.png 
2 Friday, 05.10.2012 23:00 h ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 66-79thumbs_up.png 
3 Friday, 12.10.2012 23:30 h ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 61-63thumbs_down.png 
4 Friday, 19.10.2012 23:30 h ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 62-39thumbs_up.png 
5 Friday, 02.11.2012 22:30 h ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 52-83thumbs_up.png 
6 Friday, 09.11.2012 22:30 h ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 91-72thumbs_up.png 
7 Friday, 16.11.2012 22:30 h ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 68-86thumbs_up.png 
8 Friday, 23.11.2012 22:30 h ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 75-71thumbs_up.png 
9 Friday, 30.11.2012 22:30 h ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 60-67thumbs_up.png 
10 Friday, 07.12.2012 22:30 h ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 61-52thumbs_up.png 
11 Friday, 14.12.2012 22:30 h Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ - Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 71-54thumbs_down.png 
12 Friday, 11.01.2013 22:30 h ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 104-77thumbs_up.png 
13 Friday, 18.01.2013 22:30 h Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ - Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 44-48thumbs_up.png 
14 Friday, 25.01.2013 21:30 h ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 70-66thumbs_down.png 
15 Friday, 01.02.2013 22:30 h ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 83-74thumbs_up.png 
16 Friday, 08.02.2013 22:30 h ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 67-59thumbs_down.png 
17 Friday, 15.02.2013 22:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 60-51thumbs_down.png 
18 Friday, 22.02.2013 22:30 h ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 83-84thumbs_down.png 
19 Friday, 01.03.2013 22:30 h ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 57-61thumbs_up.png 
20 Friday, 08.03.2013 22:30 h ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 73-50thumbs_up.png 
21 Monday, 01.04.2013 23:00 h ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ - ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 80-77thumbs_down.png 
22 Friday, 05.04.2013 23:30 h ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 62-76thumbs_down.png 
23 Friday, 12.04.2013 22:30 h ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 71-79thumbs_up.png 
24 Friday, 19.04.2013 23:30 h ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 75-58thumbs_up.png 
25 Sunday, 28.04.2013 19:00 h ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 49-83thumbs_up.png 
26 Friday, 10.05.2013 23:30 h ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 71-55thumbs_up.png 


:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::