Club Schedule: ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

Β΄ΕΚΑΣΘ 12/13

-
ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ

27 Matches

1 Friday, 28.09.2012 23:30 h ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 69-59thumbs_up.png 
2 Friday, 05.10.2012 23:00 h ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 54-56thumbs_up.png 
3 Friday, 12.10.2012 23:00 h ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 72-89thumbs_down.png 
4 Wednesday, 24.10.2012 23:30 h ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 49-76thumbs_up.png 
5 Friday, 02.11.2012 22:00 h ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 76-65thumbs_up.png 
6 Friday, 09.11.2012 21:30 h ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ - ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 69-70thumbs_up.png 
7 Friday, 16.11.2012 22:00 h ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 50-47thumbs_up.png 
8 Friday, 23.11.2012 22:45 h ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 61-70thumbs_up.png 
9 Friday, 30.11.2012 22:30 h ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ 60-67thumbs_down.png 
10 Friday, 07.12.2012 22:30 h ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 72-54thumbs_down.png 
11 Friday, 14.12.2012 22:00 h ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ 70-74thumbs_down.png 
12 Friday, 11.01.2013 22:30 h ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 73-66thumbs_down.png 
13 Friday, 18.01.2013 22:00 h ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 49-61thumbs_down.png 
14 Friday, 25.01.2013 22:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 72-52thumbs_down.png 
15 Friday, 01.02.2013 22:30 h ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 77-54thumbs_up.png 
16 Friday, 08.02.2013 22:30 h Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ - Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 74-54thumbs_down.png 
17 Friday, 15.02.2013 22:30 h ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 95-68thumbs_up.png 
18 Friday, 22.02.2013 22:30 h Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ - Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 69-77thumbs_up.png 
19 Friday, 01.03.2013 22:30 h ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ 56-68thumbs_down.png 
20 Friday, 08.03.2013 22:00 h ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 81-99thumbs_up.png 
21 Friday, 29.03.2013 22:00 h ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 81-78thumbs_up.png 
22 Friday, 05.04.2013 23:30 h ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΣΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 62-76thumbs_up.png 
23 Friday, 12.04.2013 22:30 h ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ 79-75thumbs_up.png 
24 Friday, 19.04.2013 23:45 h ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 73-81thumbs_up.png 
25 Friday, 26.04.2013 23:00 h ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ Α.Σ. 80-76thumbs_up.png 
26 Friday, 10.05.2013 22:30 h ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ - ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 68-70thumbs_up.png 
27 Friday, 17.05.2013 23:00 h ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ - ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 55-71thumbs_up.png 


:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::