Club Schedule: ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | Γ1΄ΕΚΑΣΘ 11/12

Γ1΄ΕΚΑΣΘ 11/12

-
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

22 Matches

1 Friday, 21.10.2011 23:30 h ΕΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 38-70thumbs_up.png 
2 Monday, 07.11.2011 22:00 h ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΙΚΤΩΡ 57-66thumbs_down.png 
3 Sunday, 13.11.2011 21:00 h ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 53-48thumbs_down.png 
4 Friday, 18.11.2011 22:45 h ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 65-70thumbs_up.png 
5 Monday, 28.11.2011 22:00 h ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ 27-76thumbs_down.png 
6 Friday, 02.12.2011 22:30 h Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ - Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 71-55thumbs_down.png 
7 Monday, 12.12.2011 22:00 h ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 53-62thumbs_down.png 
8 Friday, 16.12.2011 22:30 h ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 88-75thumbs_down.png 
9 Monday, 16.01.2012 21:00 h ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ (COBRES) 65-72thumbs_down.png 
11 Monday, 30.01.2012 22:30 h ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ 66-45thumbs_up.png 
12 Monday, 06.02.2012 22:00 h ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 71-54thumbs_up.png 
13 Friday, 10.02.2012 20:30 h ΒΙΚΤΩΡ ΒΙΚΤΩΡ - ΒΙΚΤΩΡ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 62-55thumbs_down.png 
14 Monday, 20.02.2012 22:30 h ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 57-59thumbs_down.png 
15 Monday, 05.03.2012 22:30 h ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΕ ΑΣΤΕΡΙΑ 70-57thumbs_up.png 
16 Wednesday, 14.03.2012 22:30 h Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ - Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 76-60thumbs_down.png 
17 Monday, 19.03.2012 22:30 h ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 57-55thumbs_up.png 
18 Friday, 23.03.2012 22:00 h ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 66-46thumbs_down.png 
10 Wednesday, 28.03.2012 23:30 h ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 52-43thumbs_down.png 
19 Monday, 02.04.2012 23:00 h ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 69-60thumbs_up.png 
20 Friday, 06.04.2012 21:30 h ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ (COBRES) ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ (COBRES) - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ (COBRES) ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 65-63thumbs_down.png 
21 Monday, 23.04.2012 23:30 h ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 44-39thumbs_up.png 
22 Friday, 27.04.2012 23:30 h ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ - ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 64-75thumbs_up.png 


:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::