Club Schedule: ΠΕΡΑ ΑΣ | Γ1΄ΕΚΑΣΘ 11/12

Γ1΄ΕΚΑΣΘ 11/12

-
ΠΕΡΑ ΑΣ

22 Matches

1 Friday, 21.10.2011 23:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΕΡΑ ΑΣ 77-56thumbs_down.png 
2 Monday, 07.11.2011 20:30 h ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΣ - ΠΕΡΑ ΑΣ Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 53-78thumbs_down.png 
3 Monday, 14.11.2011 22:45 h ΚΑΝΑΡΗΣ ΚΑΝΑΡΗΣ - ΚΑΝΑΡΗΣ ΠΕΡΑ ΑΣ 57-64thumbs_up.png 
4 Monday, 21.11.2011 20:30 h ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΣ - ΠΕΡΑ ΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 83-82thumbs_up.png 
5 Friday, 25.11.2011 22:30 h ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΠΕΡΑ ΑΣ 67-54thumbs_down.png 
6 Monday, 05.12.2011 20:30 h ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΠΗΓΑΣΟΣ 24 - ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΠΕΡΑ ΑΣ 59-69thumbs_up.png 
7 Monday, 12.12.2011 20:30 h ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΣ - ΠΕΡΑ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΟ 89-83thumbs_up.png 
8 Monday, 19.12.2011 21:30 h ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΠΕΡΑ ΑΣ 72-59thumbs_down.png 
9 Monday, 16.01.2012 20:30 h ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΣ - ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 87-55thumbs_up.png 
10 Monday, 23.01.2012 21:00 h Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ - Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΕΡΑ ΑΣ 66-62thumbs_down.png 
11 Monday, 30.01.2012 20:30 h ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΣ - ΠΕΡΑ ΑΣ ΦΑΛΗΡΟ Μ.Ε.Α.Σ. 72-90thumbs_down.png 
12 Monday, 06.02.2012 20:30 h ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΣ - ΠΕΡΑ ΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 47-72thumbs_down.png 
13 Monday, 13.02.2012 22:30 h Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ - Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ ΠΕΡΑ ΑΣ 96-34thumbs_down.png 
14 Monday, 20.02.2012 20:30 h ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΣ - ΠΕΡΑ ΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ 70-61thumbs_up.png 
15 Monday, 05.03.2012 22:30 h ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΠΕΡΑ ΑΣ 67-51thumbs_down.png 
16 Monday, 12.03.2012 20:30 h ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΣ - ΠΕΡΑ ΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 72-77thumbs_down.png 
17 Monday, 19.03.2012 20:30 h ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΣ - ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 82-60thumbs_up.png 
18 Tuesday, 27.03.2012 23:30 h ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΟ ΠΕΡΑ ΑΣ 94-64thumbs_down.png 
19 Monday, 02.04.2012 21:30 h ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΣ - ΠΕΡΑ ΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 77-88thumbs_down.png 
20 Sunday, 08.04.2012 22:00 h ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΕΡΑ ΑΣ 76-79thumbs_up.png 
21 Monday, 23.04.2012 21:30 h ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΣ - ΠΕΡΑ ΑΣ Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 83-65thumbs_up.png 
22 Saturday, 28.04.2012 22:30 h ΦΑΛΗΡΟ Μ.Ε.Α.Σ. ΦΑΛΗΡΟ Μ.Ε.Α.Σ. - ΦΑΛΗΡΟ Μ.Ε.Α.Σ. ΠΕΡΑ ΑΣ 86-83thumbs_down.png 


:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::