Club Schedule: ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ | Γ1΄ΕΚΑΣΘ 11/12

Γ1΄ΕΚΑΣΘ 11/12

-
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

22 Matches

1 Friday, 21.10.2011 23:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΕΡΑ ΑΣ 77-56thumbs_up.png 
2 Monday, 07.11.2011 20:30 h ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΠΗΓΑΣΟΣ 24 - ΠΗΓΑΣΟΣ 24 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 48-80thumbs_up.png 
3 Friday, 11.11.2011 22:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΟ 80-66thumbs_up.png 
4 Monday, 21.11.2011 21:30 h ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ - ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 59-54thumbs_down.png 
5 Friday, 25.11.2011 22:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 63-49thumbs_up.png 
6 Monday, 05.12.2011 21:00 h Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ - Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 75-62thumbs_down.png 
7 Friday, 09.12.2011 22:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΦΑΛΗΡΟ Μ.Ε.Α.Σ. 67-61thumbs_up.png 
8 Friday, 16.12.2011 22:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 71-60thumbs_up.png 
9 Monday, 16.01.2012 22:30 h Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ - Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 67-51thumbs_down.png 
10 Friday, 20.01.2012 22:30 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ 73-62thumbs_up.png 
11 Monday, 30.01.2012 22:30 h ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 52-74thumbs_up.png 
12 Monday, 06.02.2012 20:30 h ΠΕΡΑ ΑΣ ΠΕΡΑ ΑΣ - ΠΕΡΑ ΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 47-72thumbs_up.png 
13 Friday, 10.02.2012 22:30 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ 24 84-50thumbs_up.png 
14 Tuesday, 21.02.2012 22:45 h ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΟ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 64-83thumbs_up.png 
15 Friday, 02.03.2012 22:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ 57-61thumbs_down.png 
16 Sunday, 11.03.2012 17:30 h ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 51-59thumbs_up.png 
17 Friday, 16.03.2012 22:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 72-53thumbs_up.png 
18 Saturday, 24.03.2012 20:30 h ΦΑΛΗΡΟ Μ.Ε.Α.Σ. ΦΑΛΗΡΟ Μ.Ε.Α.Σ. - ΦΑΛΗΡΟ Μ.Ε.Α.Σ. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 46-71thumbs_up.png 
19 Friday, 30.03.2012 23:30 h ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 55-73thumbs_up.png 
20 Friday, 06.04.2012 23:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε.Ν. ΚΡΗΝΗΣ 67-72thumbs_down.png 
21 Monday, 23.04.2012 23:45 h ΚΑΝΑΡΗΣ ΚΑΝΑΡΗΣ - ΚΑΝΑΡΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 55-73thumbs_up.png 
22 Friday, 27.04.2012 23:45 h ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ 45-48thumbs_down.png 


:: Powered by JoomLeague - Version 3.0.1 ::